Aktyvus laisvalaikis su vaikais

Daugelis šeimų įsivaizduoja, kad vaikus labiausiai džiugina pramogos kino teatre arba kavinėje. Iš tiesų yra gausybė įdomesnių ir pigesnių alternatyvų, viena iš jų – aktyvus laisvalaikis, pramogos gryname ore.

Aktyvus laisvalaikis su šeima gali tapti smagia bei naudinga tradicija. Tai skatina vaikų fizinį aktyvumą ir stiprina ryšį su tėvais. Tėvai tai pavyzdys, kuriuo vaikai seka labiausiai. Kuo tėvai daugiau dėmesio skirs fiziniam aktyvumui, tuo labiau tikėtina, kad ir jų vaikų požiūris bus palankesnis.

Ką galima nuveikti su vaikais? Koks laisvalaikio leidimas būtų įdomus visiems?

Grynas oras yra sveikatos šaltinis, būtinas vaiko fizinei ir psichinei sveikatai. Tad labai tinkamas pasirinkimas yra aktyvios pramogos, tokios kaip dažasvydis ar laipiojimas medžiais.

Laipiojimo trasos paprastai yra sukurtos visų amžių grupėms, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.  Prieš lipant į laipiojimo trasas, parko darbuotojai supažindina su saugumo taisyklėmis, o iškilus problemoms, visada jums padės.

Dažasvydis – tai judrus komandinis žaidimas, jo metu lavinama vaikų vaizduotė, mokomasi  greito reagavimo bei darbo komandoje.

Būkite aktyvūs, sportiški ir sveiki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *